Saç Ekimi

Genetik ve çevresel faktörler nedeniyle saçlarında dökülme yaşayanların en çok başvurduğu yöntemlerden bir tanesi de FUE saç ekimi olarak bilinir.

FUE saç ekimi ya da Foliküler Ünite Ekstraksiyonu; saç köklerinin lokal anestezi yöntemi ile özel bir kalem sayesinde tek tek alınarak yerleştirilmesini ifade eden bir tekniktir. Saç ekimi konusunda en başarılı tekniklerden bir tanesi olan FUE tekniği uzmanlar tarafından doğru bir şekilde uygulanmadığı takdirde sağlıklı sonuç vermez. Bu anlamda Emine Erdem Hair Clinic’e başvurarak hem FUE tekniği hem de diğer saç ekim teknikleri konusunda profesyonel destek alabilirsiniz.

FUE Saç Tekniği Özellikleri

Saç ekimi dendiğinde akla gelen ilk klinik olma özelliği taşıyan Emine Erdem Hair Clinic olarak sunduğumuz FUE saç ekimi tekniği şu özelliklere sahiptir.

• Saçların alındığı bölgede herhangi bir kesi veya dikiş işlemi yapılmaz.

• Ense bölgesinden alınan kıllar saç başta olmak üzere kaş, bıyık ve sakal transferinde kullanılır.

• Kök sayısına bağlı olarak santimetrekareye 50 ila 60 arasında saç kökü ekilebilir.

• Saç ekimini takip eden süreçte daha az ağrı ve daha hızlı iyileşme süreci görülür.

• 2-3 aylık süre içerisinde saç uzaması başlar ve kısa sürede hastalara arzu ettikleri görüntüye kavuşurlar.

FUE Tekniği ile Saç Ekimi Fiyatları

Ulusal ve uluslar arası arenada yakaladığı başarılarla adından söz ettirmeyi başaran saç ekim kliniğimiz teknolojik gelişmeleri çok yakından takip eder. FUE gibi çok hassas ve önemli bir tekniği başarı ile gerçekleştiren uzmanlarımız başarılarını uzmanlıklarına ve kullanılan cihazların kalitesine borçlu.

Saç ektirmek isteyen hastalara kalite ve uygun fiyatı sunuyoruz. Fiyatlar noktasında Türkiye’de en rekabetçi seçenekleri vaat ediyoruz. Sadece görselliğe değil bütçenize katkı yapmaya da önem veren hizmet anlayışımızla sizi yepyeni saçlarınıza kavuşturuyoruz. Merkezimizden hizmet alarak FUE saç ekim tekniği ile yeni saçlara kavuşmak için hemen bizi arayabilirsiniz. En kaliteli ve güvenilir bir şekilde hizmet almak için hemen harekete geçerek bizi tercih edebileceğinizi unutmayın.

GermanUSATurkey