Hakkımızda

 

2009 den bu yana hizmet veren Emine Erdem Hair Clinic uluslararası referansları ile kendini kanıtlamış uzmanlarla çalışan bir saç ekim merkezidir. Uzmanlarımız profesyonel saç ekimi yapmakta ve en son saç ekim teknolojisi olan Sapphire FUE tekniğini kullanmaktadırlar.

Saç ekimindeki başarıyı arttırıp, hasta memnuniyetini en üst seviyeye taşımak için uzman kadromuzun deneyiminden sizi en üst seviyede faydalandırıyoruz. Bunu günlük kapasiteyi aşmayan randevu sistemimiz ve operasyondan konaklamaya kadar VIP hizmet vermeyi hedef alan firma kültürümüzle sağlıyoruz.

Yurt dışı hastalarımız için farkımız ve avantajlarımız ;

Emine Erdem Hair Clinic  aracı bir kuruluş değildir ve kendini uluslararası referansları ile kanıtlamış uzmanlarla çalışan bir saç ekim merkezidir. Bu sayede en yüksek kalitedeki saç ekimine en uygun fiyatla ulaşabilirsiniz.

Hastalarımıza organizasyon ve operasyonlarımızda Almanca , Fransızca, İspanyolca ,İngilizce ve Arapça rehberlik hizmeti verebiliyoruz.

Konaklamaları hastalarımızın güven içinde olacağı, konforlu otellerde yaptırıyoruz.

Otelimiz ve hastanemiz Sabiha Gökçen hava alanına 30 dakika mesafededir.

Havaalanı karşılama ve vip transfer hizmeti veriyoruz.

Operasyon sonrası kullanacağınız ilaçları sizin için temin ediyoruz.

Ekilen graft adedine karşılık FUE SERTİFİKASI verirken tüm haklarınız tarafımızdan güvence altına alınmaktadır. Tüm sorularınıza en iyi yanıtları vermek, endişelerinizi ortadan kaldırmak ve problemlerinizi çözmek için varız. Sahip olduğunuz kültürel ve psikolojik farklılıkları biliyor ve bu farklılıklara göre sizi evinizde hissetmeniz için hizmet vermeye çalışıyoruz. Estetik kaygılarınızı sona erdirerek, rahat bir şekilde ülkenize dönmenizi sağlıyoruz.

GermanUSATurkey